Hakkımızda

Hakkımızda

Efenet Elektrik Elektronik olarak 14 yıldır sizlere en kaliteli hizmeti vermek için uğraş göstermekteyiz. İzmir başta olmak üzere ülkemizin çeşitli yerlerinde kesintisiz güç kaynakları bakım onarım, elektrik tesisatı kurulum, data network ağ kurulum işlemlerini başarıyla gerçekleştirdik. Bilgimiz ve tecrübemizle her zaman yolunuzu aydınlatmayı görev bildik. Elektrik-Elektronik alnında firma arıyorsanız doğru adrestesiniz. Bir telefon kadar sizlere yakınız. Elektrik işlerinizde bizden fiyat almadan karar vermeyin. Efenet Elektrik Elektronik uzman kadrosu ile Kesintisiz güç kaynakları bakım onarım, alarm sistemleri, , cctv kamera,işyeri alarm sistemleri, kamera, kamera sistemleri, dome kamera, speed dome kamera, gizli kamera, plaka okuma sistemleri, dadı çocuk bakıcısı izleme gibi konularda da siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmetler üretmektedir. İzmir de elektrik-elektronik denildiği zaman akla ilk Efenet Elektrik Elektronik gelmektedir. İzmir ve Ege bölgesinde tüm ev ve iş yerlerine elektrik,elektronik ve kesintisiz güç kaynakları arıza konularında 7/24 hizmet vermektedir.


Haberleşme ve Elektronik Güvenlik Sistemleri konusunda da deneyimli ve genç kadrosuyla, elektronik, güvenlik alanında, uygulama, projelendirme, satış, satış sonrası destek ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Efenet Elektrik Elektronik özellikle İzmir başta olmak üzere tüm Türkiye de geliştirdiği elektronik güvenlik sistemleri ile her bireye, her haneye, her kurum ve kuruluşa her çapta anahtar teslim projeler üretmektedir.

Ülke genelinde 24 saat kesintisiz satış sonrası hizmet vermektedir. Üniversiteler, Okullar,Finans Kuruluşları,Bankalar, Kargo Şirketleri, Kuyumcular, Perakende satış mağazaları, Akaryakıt İstasyonları, Tekstil gibi Türkiye genelinde pek çok şubesi bulunan kurum ve kuruluşlara kesintisiz servis hizmetini sağlayabilen Efenet Elektrik Elektronik, genç ve deneyimli kadrosuna sahip özel elektronik güvenlik konusunda güvenebileceğiniz bir şirkettir.

Önce bizden fiyat alın

Güvenli ve kusursuz hizmetin adresi